• resmi ilanlar

MASAL PARKI'NIN YAPIMINA BAŞLANDI

2017-12-11 11:00:12

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yapımına başlanan Masal Parkı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Yılmaz; “Masal parkımızın yeri tam olarak terminalin üst tarafıdır. Orada bir aktivite kazandırmak ve çocuklarımızın masal parkı ile buluşması için orada bir mekân hazırlamıştık. Şu an o çalışma da başladı” dedi.

Özel Röportaj: Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, terminalin karşısında yapımına başlanan Masal Parkı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yılmaz yaptığı açıklamada; “Biz birçok yere parklar yapıyoruz. Şehirdeki küçük parklar daha çok çocuklar için dizayn edilirken, büyük parklar aileleri de kapsayacak. Şu an masal parkı dediğimiz yerde bizim geçmişten günümüze gelen masal kahramanlarının hatta dünyadaki masal kahramanlarını tanıtmayı arzu ettik. Masal parkımızın yeri tam olarak terminalin üst tarafıdır. Orada bir aktivite kazandırmak ve çocuklarımızın masal parkı ile buluşması için orada bir mekân hazırlamıştık. Şu an o çalışmada başladı” dedi.

“GELECEK YIL BUNLARIN HEPSİNİN BİTTİĞİNİ GÖRÜRÜZ”

 

Masal Parkında bulunacak Bolu’yu ilgilendiren kısımları Bolulu iş adamlarına yaptırmayı planladıkları söyleyen Başkan Yılmaz;  “Orada da Bolu’yu ilgilendiren bazı birimleri Bolulu iş adamlarına yaptırmayı düşünüyoruz. Yani mesela tavukçulukla ilgili oradaki bir görüntüyü tavuk sektörüne yaptırmayı, çikolata ile ilgili görüntüyü ise çikolata sektörüne yaptırmak istiyoruz. Burada hem onların reklamı olsun hem de onlar böyle bir masal parkında kendilerini ilgilendiren konularda destekleri olsun istiyoruz. Şu an çalışma zayıfladı ama gelecekteki yıl bunların hepsinin bittiğini görürüz. Şehrimiz için önemli gördüğümüz bu çalışmalar sayesinde inşallah dünya kentini oluştururuz” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • tespitçi  (11.12.2017 21:16:22)

  Dinazor parkı melihi götürdü, aloda koltuğu kaptıracak.

 • Vatandaş  (11.12.2017 18:32:31)

  Yeni d100 karakoluna başlamanız artık,şehir içinden kamyon ve turlar geçmese....

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit