• resmi ilanlar

Liseliler, engelli kardeşlerini unutmadı

2017-12-13 13:34:43

Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencileri özel bir ziyarette bulunarak engelli öğrencileri sevindirdiler. 20 kişilik öğrenci gurubu öğretmenleriyle Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim okulunda eğitim gören özel öğrencileri ziyaret ederek güzel bir etkinliğe imza attılar.

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi öğrencileri, Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim okulundaki engelli öğrencilere ziyarette bulunarak duygu dolu anlar yaşadılar. 20 kişilik öğrenci gurubu Müdür Yardımcısı Tuba Ulusoy Ercan başkanlığında, Resim öğretmeni Seçil Serin, Matematik öğretmeni Bilal Uçar ve Kamile Kurup’la birlikte özel eğitim alan öğrencileri sevindirdiler.

Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim Okulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından karşılanan ekip, özel öğrencilerle yakından ilgilendiler. Resim öğretmeni Seçil Serin tarafından yapılan etkinliğin ardından, birlikte dans edip oyunlar oynayan öğrenciler keyifli saatler geçirdiler.

 

Emine Mehmet Baysal Anadolu Lisesi, gençlerin engelli vatandaşlara karşı bilinçli davranmasını, sevgi ve şefkat dolu yaklaşımda bulunarak engellilerin hayatlarını kolaylaştırıcı çalışmalarda bulunmalarını ve bu bilinci herkese aşılamak istediklerini belirterek bu tür faaliyetlerin okul yönetimince devam edeceğini açıkladı. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit