• resmi ilanlar

GELİNİNE SALDIRAN KOMŞUSUNA “AYIP DEĞİL Mİ?” DEMİŞ

2017-12-14 11:00:12

Bolu'nun Gerede İlçesi'nde 35 yaşındaki Şerif T., 72 yaşındaki komşularının kendisine saldırdığını söyleyerek, bu sırada eve giren kayınpederinin “İsmail neden böyle yapıyorsun? Biz komşuyuz, ayıp değil mi?” dedikten sonra İsmail Ç. 'nin kaçtığını söyledi. 72 yaşındaki adam 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

Bolu’nun Gerede İlçesi’nde komşusunun gelini Şerif T.’ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde tutuksuz olarak yargılanan 72 yaşındaki İsmail Ç.,4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İddiaya göre Şerif T.’nin kayınpederinden alacağı olan 72 yaşındaki İsmail Ç., parayı istemek üzere evlerine gitti. Kapıyı gelin Şerif T. açtı. Evde kimsenin olmadığını gören 72 yaşındaki adam genç kadını bir bahaneyle salona kadar götürdükten sonra üzerine saldırdı. Şerif T., yaşlı adamın üzerine saldırdıktan sonra kendisini öpmeye ve elbiselerini çıkarmaya çalıştığı sırada eve kayınpederinin girmesi nedeniyle toplandığını söyledi. Eve giren kayınpederinin “İsmail neden böyle yapıyorsun? Biz komşuyuz, ayıp değil mi?” dedikten sonra da İsmail Ç.’nin evi terk ettiği belirtildi.

İsmail Ç. ise kendilerine olan bir miktar borcu vermemek için iftira atıldığını söyleyerek, iddiaları reddetti. Yapılan yargılama sonucunda mahkeme salonuna bastonla gelen 72 yaşındaki İsmail Çetin 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit