• resmi ilanlar

NURETTİN DOĞANAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2017-12-15 11:00:08

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay uzun zamandır Bolu Kamuoyu'nu meşgul eden AK Partinin 6. Olağan Kongresi hakkında açıklamalarda bulunarak adaylığını açıkladı. Doğanay açıklamasının devamında ise AK Partinin 6. Olağan Kongresine katılacak olan Cumhurbaşkanını Köroğlu'nun torunlarına yakışır bir şekilde karşılamak için tüm Bolu halkını kongreye davet etti.

Haber; Sefa GÜNAY

 

Uzun zamandır Bolu Kamuoyu'nu meşgul eden AK Partinin 6’ıncı Olağan Kongresi hakkında açıklamalarda bulunan Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay adaylığını açıkladı. Doğanay yaptığı açıklamada; “Bildiğiniz üzere 2 yılı aşkın süredir AK Parti İl Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Dün itibari ile davamızın lideri, genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın lütufları ile yeni dönemde İl Başkanlığı görevi tarafıma tebliği edilmiştir. 31 Aralık 2017 Pazar Günü saat 12.00'da Karaçayır'da Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile kapalı spor salonunda il kongremizi rabbim nasip ederse, kısmet ederse sizlerle birlikte tüm teşkilatlarımızla basın mensuplarımızla aynı zamanda ve kıymetli Bolulu hemşerilerimiz ile birlikte uzun süren bir hasretim bir sonrasında 2009 yılından sonra sayın cumhurbaşkanımız Bolu'ya teşrif edememişlerdi. İnşallah pazar günü kısmet olursa ayın 31'inde bu hasret sona erecek aynı zamanda il kongremizi de orada gerçekleştireceğiz” dedi.

“TÜM BOLU HALKI O GÜN O SALONA DAVET EDİYORUM”

Tüm Bolu halkını Cumhurbaşkanını Köroğlu'nun torunlarına yakışır bir şekilde karşılamaya davet eden Ak Parti İl Başkanı Doğanay, “Dün olduğu gibi yeni dönemde bir tek gayemiz olacak Bolu Ak Parti Teşkilatlarının birliği olacak. Biz biliriz ki birlik diriliği getirir, dirilik ise hizmete aynı zamanda vesile olur hizmette Ak Parti siyasetin her şeyden önce insanımızın gönlüne giden yolu tesis eder. Bu duygu ve düşüncelerle 31 Aralık 2017 Pazar Günü saat 12.00'de Karaçayır Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceğimiz 6. olağan kongremizde ümmetin umudu Sayın Cumhurbaşkanımızı Köroğlu'nun torunlarına yakışır bir şekilde coşku ile karşılamaya Ak Parti Teşkilatları ve aynı zamanda tüm Bolu halkımızı o gün o salona il kongremize Sayın Cumhurbaşkanımız ile buluşmak adına sizlerin huzurunda davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit