• resmi ilanlar

GÖLCÜK'TEKİ İPTALE İZMİR DE SEVİNDİ

2018-01-03 11:00:06

İzmir Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, Bolu'da bulunan ve kartpostallara işlenen dinlenme tesisinin dedesi Cavit Dinçel'in ismini taşıdığını vurgulayarak, “Dedem Dinçel'in isminin verildiği bu binayı da kapsayan alanın özelleştirileceğini duyduğumuz anda hiç şüphesiz ki ailece çok üzülmüştük” dedi.

Bolu'da gerçekleşen ihale iptali sonrasında İzmir'den de dikkat çeken bir sevinç mesajı geldi. Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik, ailesi için manevi değer taşıyan bir alanın özelleştirilmesinin iptalinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Sarıgedik, "Bolu'da bulunan bu doğa harikası alanda bulunan ve kartpostallara işlenen dinlenme tesisine devletimiz dedem Cavit Dinçel'in ismini vermiştir. Orman Genel Müdürlüğü döneminde yaptıklarıyla 'Efsane genel müdür' diye anılan ve Bağ-Kur Genel Müdürlüğü de yapmış olan dedem Dinçel'in isminin verildiği bu binayı da kapsayan alanın özelleştirileceğini duyduğumuz anda hiç şüphesiz ki ailece çok üzülmüştük. Zira özelleştirilip imara açılması durumunda özelliğini de kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. İhalenin iptaliyse bizleri sevince boğdu. Umuyoruz ki bu doğa harikası alan yeni bir ihaleyle daha karşılaşmaz. İhaleyi iptal eden belediye encümenine çok teşekkür ediyoruz." dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit