• resmi ilanlar

“Göynük'te birlik ve beraberliği sağladık”

2018-01-04 11:00:04

Adalet ve Kalkın Partisi Bolu teşkilatında 6.Olağan İlçe Kongresinde ikinci kez seçilerek güven sağlayan Ak parti Göynük ilçe başkanı Mehmet Demiröz Göynük ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarda bulunan Demiröz Göynük'te en büyük başarılarının birlik beraberliği sağlamak olduğunu belirtti.

Haber; Sefa Günay

Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz Göynük ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ak parti Göynük ilçe başkanı Demiröz açıklamasında; “Göynük’te 2014’den ilçe başkanı olduğumdan bu güne ikinci kongremizi gerçekleştirdik ve hizmet vermeye, çalışmaya devam ediyoruz. Bu güne kadar Göynük’ün sıkıntısı olan Taraklı, Ankara bağlantısı olan yol ağımızı milletvekillerimize, il başkanımızın destekleri ile sıcak asfaltla buluşturduk. Yol sorununu bitirdik. Yılardır süren Bolu yolu sorunumuz vardı. Şu an için son 300 metre yolumuz kaldı Bolu yolumuzda… Bolu yolunu tamamlamak üzere bakan yardımcımızdan aldığımız destekle inşallah Taşkesti -Göynük arasını sıcak asfaltla kaplayarak inşallah Göynük’ün yol sorununu çözmüş olacağız. Tabi belediye olarak da en büyük sorunlarımız alt yapı sorunlarımızdı. Şimdi belediye başkanımız sayesinde Göynük’ün alt yapı sorunlarını bitirdik. Artık Göynük’ün çevresini güzelleştirme adına bu önümüzde yıl en büyük sıkıntımız TOKİ, Hastane ilçe yolu olan yolumuzu Mayıs ayında sıcak asfaltla buluşturacağız Belediye başkanımızın girişimleri ile. Artık turizm ilçesi olan ilçemizin çevresini de güzelleştirerek turizme daha büyük değer katma adına çalışmalarımız devam edecek. Bundan sonrada halkımıza hizmet adına çalışmaya da devam edeceğiz. İnşallah süreç daha iyi ilerler. Bundan sonraki süreçte de elimizden geldiğince vatandaşımıza hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi

“GÜZEL BİR BİRLİKTELİK SAĞLADIK”

Göynük’te en büyük başarılarının birlik beraberliği sağlamak olduğunu söyleyen Demiröz; “İlçe başkanı olduğumdan bugüne kadar burada en büyük başarımız birlik beraberliği sağlamaktı. Hamd olsun ki ben bu bağlamda belediye başkanıma da il genel meclis üyelerime de, ilçe yönetimine de teşekkür ediyorum. Güzel bir birliktelik sağladık. Tabi bu birliktelik ile Ankara’ya ve bakanlıklara toplu olarak gittiğimizde sonuç alıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de birlik beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“HEDEFİMİZ BOLU’DA 3 MİLLETVEKİLLİĞİNİ ALMAK”

 

Son olarak 2019 seçimlerindeki hedefleri hakkında açıklamada bulunan Ak Parti Göynük İlçe Başkanı Mehmet Demiröz; “Referandum öncesinde yapılan seçimlerde % 65 ile aldığımız oy oranını referandum da %78’e taşıdık. İlçemizde de hedefimiz bunu minimum %78+1 arttırma adına çalışmalarımız devam edecek. Merkezimiz biraz düşük köylerimize göre. Tabi burada onu da hem belediye başkanlığını alarak hem de oy oranımızı %78’in üzerine çıkartarak Bolu’ya Göynük olarak büyük destek vermek. Hedefimizde Bolu’da 3 milletvekilliğini almak en önemlisi.. Cumhurbaşkanımızı Devlet Başkanı yaparak yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR  (Toplam 6 yorum)

 • Göynük  (09.01.2018 08:21:56)

  Sizler bu göynük için pek faydanız olmaz en kısa zamanda istifanı ver.........?

 • Halk  (07.01.2018 21:56:44)

  Alın artık şunu bezdi göynük bunlardan

 • Millet  (05.01.2018 00:53:23)

  Düne kadar kanlı bıçaklıydınız birbirinizi şikayet edip duruyordunuz.önemli olan sizi birleştiren ne oldu. Göynük halkı sizin ikinizide istemiyor hanginiz yükseklerdekiler getirmeseydi siz gelebilecekmiydiniz.göynükte birbirine düşürmediğiniz parti içinde adam kalmadı.göynükte sistemi oturtmuşsunuz ama illaki reis belediye başkanı ilçe başkanlarının icabına bakıyor sizede gelecek sıra birgün.işiniz gücünüz fırıldaklık yapmacık olmayın ama 2019 gelecek seçimde görüşürüz kazanın yanında kim olacak bakalım birlik beraberlik o zaman ne olacak ne bahane bulacaksın tabi 2019 görebilirsiniz.

 • Vatandaş  (05.01.2018 00:44:33)

  Seni kim seçmiş

 • Burak  (04.01.2018 23:54:39)

  Masallah nazar degmez insallah ne cok calismissin be göynük lulere seni bir sormak lazim ???????????

 • Sağır sultan  (04.01.2018 22:21:43)

  Keşke haber yapmadan bir Göynüklüye sorsaydınız!

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit