• resmi ilanlar

6 MADDE KARARA BAĞLANDI

2018-01-05 11:00:04

İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantıları devam ediyor. Toplantıların Cuma günü gerçekleşen oturumunda 6 madde görüşülerek karara bağlandı.

Yaşar Yüceer Başkanlığında devam eden İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantılarının Cuma günü gerçekleşen oturumunda İlimiz Merkez İlçe Yumrukaya köyü tapunun 723 ada, 724 ada18 numaralı parsele ait Turizm Tesis alanı amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım İmar planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planının onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık komisyonundan gelen rapor görüşüldü. söz konusu tahsisin uygun olduğu belirtilen rapor oy birliği ile kabul edildi. Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen rapor doğrultusunda İl Özel İdaresinin 2018 yılında Makine ve Ekipman kira bedellerinin de belirlendiği toplantıda ayrıca İlimiz Merkez ve İlçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetlerine hayırsever vatandaşlar arasından üye seçimi gerçekleştirildi.

 

Buna göre; Merkez İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Kemal Çalışır ve Mustafa konuk, Dörtdivan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Fevzi Kayaalp ve Emin Eyeci, Gerede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Murat Açıkgöz ve Osman Yılmaz, Göynük Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Mehmet Akmeşe ve Safiye Demiröz, Kıbrıscık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Mustafa Kıvrak ve Abdülselam Gülen, Mengen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Sema Özcanlı ve Necati Avcı, Mudurnu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Seçkin Beyhan ve İlhan Özmen, Seben Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Alaattin Özkök ve Hülya Arslan, Yeniçağa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine İsmail Altındağ ve Hasan Demirkol seçildi.

 

5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 17. Maddesi gereği Yusuf Gökçe, Eyüp Beşli, Ahmet Uzun, Osman Cabgu ve Fehmi Çınar Denetim Komisyonuna seçilirken, İl İnsan Hakları kurulunda İl Genel Meclisini temsilen görev yapmak üzere Üzeyir Ercivan meclis üyeleri tarafından seçildi.

 

Toplantıda son olarak ilimiz köy yolları ağı envanteri tablosunun onaylanması talebi incelenmek üzere oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Toplantılar 8 Ocak Pazartesi günü gerçekleşecek oturumla sona erecek.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit