• resmi ilanlar

SAĞLIK-DER' DEN BOLU SAĞLIK İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

2018-01-09 11:00:06

Sağlık-Der Başkanı Abdullah Abat ve beraberindeki Başkan Yardımcısı AİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ural, yönetim kurulu üyeleri AİBÜ Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr Yusuf Velioğlu ve AİBÜ Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Üyesi Yrd. Doç. Dr. Muhammed Nur Öğün ve Sağlık-Der üyeleri Bolu Sağlık İl Müdür'ü Yrd. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette yoğunlukla Bolu’ya yapılan sağlık alanındaki iyileşmelere değinildi. Fizik Tedavi Hastanesinin büyütülmesi, yoğun bakım ünitesinin yatak kapasitesinin ve personel sayısının artışına ve bunların halkımıza sağladığı faydalara değinen Sağlık İl Müdürü İlçelere yaptığı hizmetlerden de bahsetti. İlçe hastanelerimizdeki personel açığının kapandığını ve eksik ekipmanların tamamlandığını ifade etti.

 

Başkan Abat ve heyetle  karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Tıp  Fakültesi Dekanlığı ile şehir merkezindeki kamu hastaneleri ve ünitelerinde entegre olarak çok daha hızlı ve kaliteli hizmetler yapılması konusunda yol haritası çizildi. Sağlık İl Müdürü Demirkol Bolu da sağlık sektöründe birçok eksiğin giderildiğini açıklayarak ortak çalışmalarına devam ederek daha da iyi yerlere gelineceğini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bolu İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr Muhammed Emin Demirkol,  Abdullah Abat ve heyetine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti. 

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Sadi  (10.01.2018 21:09:05)

  Bir çok haber başlığında Abdullah Abat galiba şu sakallı arkadaş. her yerde resimleri ismi sürekli geçmekte Yani AKP bu arkadaşı Neden il başkanı yapmıyor. ayrıca Ziyaret etmişler ne amaçla ziyaret yapılmış dernekle sağlık il müdürlüğü ya da henüz 30 lu yaşlarda bir hekimin il müdürü olması sağlık alanında ne katkı sağlar anlamadım ama dernek ve benzeri kişilerle ne konuşurlar tamam toplanmışlar ama ne karar almışlar ne yapıyorlar kardeşim bu ülkeye siz ne yapmak istiyorsunuz bu adamlarda para mı çok yoksa zamanları mı çok ulan ben 50 yaşındayım hiç bir yerde resmim çıkmaz hepinizden çok daha ünlüyüm

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit