• resmi ilanlar

MEHMET ALTUN ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERMEYE ÇALIŞINCA

2018-01-12 23:43:01

MÜSİAD Bolu Şubesi Başkanı Abdullah Abat'ın kendisini sık sık arayarak kendisine reklam bulmasını isteyen tutuklu Abant TV'nin sahibi Mehmet Altun'a whatshapp üzerinden yazdığı mesajlar gündeme bomba gibi düştü.

Tüm kamuoyunun bildiği üzere tehdit ve şantaj yoluyla para topladığı iddiasıyla şu an tutuklu bulunan Abant TV’nin sahibi Mehmet Altun’un MÜSİAD Başkanı Abdullah Abat’tan da kendisine reklam bulması için aba altından sopa gösterdiği whatshapp yazışmalarından gün yüzüne çıktı.

Polis tarafından telefonu incelenen Mehmet Altun’un MÜSİAD Başkanı Abdullah Abat’a telefonlarına çıkmadığı için aba altından sopa gösterdiği açıkça görülüyor. Bu yazışmaları gören Bolu polisinin soruşturma kapsamında Abdullah Abat’ın da bilgisine başvurduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili konuşan MÜSİAD Başkanı Abat, “Kendisi beni arayıp MÜSİAD üyelerinden kendisine reklam bulmamı istedi. Birkaç kez kendisine bu konuda yardımcı olamayacağımı söyledim. Fakat beni sık sık aramaya başladı. Bende telefonlarını açmadım. Bana sürekli biz il başkanına, belediye başkanına çakıyoruz sen niye kenarda duruyorsun gibi laflar etti. Bende kendisini beni bu konular içine sakın çekme diyerek uyardım. Telefonlarını açmayınca whatshapp üzerinden yazıp bana aba altından sopa göstermeye kalkınca bende kendisini kendi üslubumca uyardım. Polis bilgimi aldı kendisine bir şey vermediğim içinde şikayetçi olmadım” dedi.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Salih ÖZDEMİR  (14.01.2018 12:54:27)

  Mehmet Altun a isnat edilen varsa suçları açıklanmalıdır.Bolu kamoyu Abant tv aracılığıyla Bolu da ki siyasi ve yönetimsel farklılık ları uyarıları yapabilen özellikle Fetö ile mücadelede halkın desteğini almış bir kanaldır hatta tek kanaldır.Bu kadar kanun nizam bilen neyin sakıncalı neyin meşru olduğunu bilen bir kanal sahibi,devre dışı bırakılması, sade bir vatandaş olarak beni tereddüt e itiyor.Bolu daki olumsuzlukları belgeleriyle ileten başka bir kanal olmadığına göre.bundan sonrada Bolu halkı olarak uyutulmaya devam edileceğiz diye düşünüyorum.Editör bunuda yayınlamayacağından eminim

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit