• resmi ilanlar

O FOTOĞRAFLAR SERVİS EDİLDİ

2018-01-19 11:00:14

Ak Parti Genel Merkezi ve Külliye'de yapılan görüşmeler sonrası Nurettin Doğanay yeniden Ak Parti İl Başkanlığı'na görevlendirilmişti. Bu gün dün yaşanan yoğun mesaiye yansıyan fotoğraf kareleri Bolu basınına servis edildi.

Haber: Hakan Aydın

 

Ak Parti Kongresi’nin iptal edilmesi ve Nurettin Doğanay’ın il başkanlığından istifa etmesi üzerine başlayan süreç, dün sonuçlanmıştı. Ak Parti’nin Bolu İl başkanı olacak ismi belirlemek üzere görüşmeler yapılmış, görüşmelere Bolu’dan Nurettin Doğanay, Arzu Aydın, Mashar Bozoğlu, Suat Güner, İsmail Yerlikaya, Mehmet Emin Güz ve Uğur Akbay çağrılmıştı.

Son noktada devreye giren ve aday adaylarıyla bire bir görüşen Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongrenin iptal edilmesinin ardından istifa ederek görevinden ayrılan Nurettin Doğanay’ın yapılacak olan il başkanlığı kongresinde yeniden aday gösterilmesine karar vermişti.

 

Ak Parti Bolu il başkanlığı basın birimi tarafından dün yapılan görüşmeler sonrası çekilen fotoğraflar Bolu basınına gönderildi. 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Salih ÖZDEMİR  (19.01.2018 18:29:10)

  Doğanay a yeni görevinde başarılar dilerim.Yaşanan süreci Bolu halkına olduğu gibi anlatması,çıkan çatlak sesleri kesmesi lazım. Ak parti sıradan bir parti değildir.Bolu halkı nın bu bilgilendirmeden sonra desteğinin artacağına eminim.Doğanay da ki bu azim ve çalışma temposu ile 2019 seçimlerinde başarılı olacağından kuşkum yok. Sevin sevmeyin, diğer adaylar da yeni il başkanının arkasında durmak düşer.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit