• resmi ilanlar

MHP'de huzur var

2018-01-19 11:00:10

“İMANLA YAPILAN, İHANETLE YIKILMAZ!”

MHP İl Yönetimi ve İl Başkanı Adem Evcil, İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan parti binasında tadilata gitti. Yönetim kurulu üyeleri ve Abdullah Alemdar tarafından yürütülen tadilat çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak, parti binasının hizmete açılması planlanıyor.

 

Haber: Hakan Aydın

İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolları binası tadilata girdi. Bir süredir yürütülen tadilat çalışmaları yönetim kurulu üyeleri ve Abdullah Alemdar tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor.

 

MHP İl Başkanı Adem Evcil ve Balkan Yarımcısı Abdullah Alemdar yapılan çalışmaları yerinde incelerken eksikler üzerinde fikir alışverişinde bulundular. İnceleme sonrası açıklamalarda bulunan İl Başkanı Adem Evcil, “Yönetim kurulu üyelerimizin verdiği maddi ve manevi destekle il binamızda tadilat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde partililerimize yakışır hale gelen binamızla Bolu halkına hizmet etmeye devam edeceğiz. İmanla yapılanan ihanetle yıkılamayacağını herkes görmüş olacak” diye konuştu. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit