• resmi ilanlar

DOĞANAY; “KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ”

2018-01-21 11:00:05

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşme sonrası tekrar AK Parti Bolu İl Başkanı olarak göreve atanan Nurettin Doğanay, “Nerede kalmıştık” sözüyle görevine başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Bolu İl Başkanlığına atanan Nurettin Doğanay, uSon zamanlarda gündemde olan bir söz var ‘nerde kalmıştık', evet biz burada kalmıştık ve biz buradan devam ediyoruz." dedi.

 

Doğanay ayrıca an itibariyle kongre hazırlıklarına başladıklarını ve programda bir aksilik olmazsa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla önümüzdeki günlerde AK Parti il kongresini gerçekleştireceklerini söyledi.

“BU DAVANIN BİR NEFERİ OLMAKTAN ONUR DUYDUM”

Nurettin Doğanay’ın koltuğuna geçer geçmez yaptığı açıklama şöyle; :21 günlük fiili bir ayrılıktı belki. Ama gönül birlikteliği doğal olarak devam ediyordu. Çünkü 15 - 16 yıllık, AK Parti kurulduğundan bu yana bakıldığında 2004 yılından bugüne kadar, bu davanın bir neferi olmaktan her zaman onur duydum, gurur duydum, şeref duydum. Mevki ve makam noktasında, hiçbir beklenti içinde olmadan, liderliğimizi yapan, ülkemizin Cumhurbaşkanı, genel başkanımızı talimatlarıyla il başkanlığı görevi şahsıma tevdi edildiğinde 2.5 yıllık süreç içinde bu görevi elimden geldiği kadarıyla layıkıyla, hakkıyla, eksiğimizle ve fazlasıyla yapmaya çalıştık."

“KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ”

Doğanay, açıklamalarının devamında kaldıkları yerden devam ettiklerini söyleyerek, ‘Kongre iki gün kala iptal oldu artık bunu sadece Bolu değil, aynı zamanda tüm Türkiye biliyor. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son zamanlarda gündemde olan bir söz var ‘nerde kalmıştık’, evet biz burada kalmıştık ve biz buradan devam ediyoruz. İnşallah Rabbim nasip ederse, kısmet olursa, çok yakın bir zaman içinde Bolu il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremize, eğer ki, programda bir aksilik olmazsa, Sayın Cumhurbaşkanımızı bizzat kendisini dünkü yüz yüze görüşmemizde kendisinden bu talebi istedim. İnşallah gerek binamızın açılışı, gerekse il kongremize ivedilikle tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte hazırlanıyoruz, hazırlıklara bugün itibariyle başlıyoruz. Önümüzdeki süreç kongre süreci” dedi.

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

 

Doğanay, son olarak kapılarının herkese açık olduğunu belirterek, UAK Parti uzun bir yol hikayesi bu yol hikayesinin içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Bolu:yu ve tüm Bolulu hemşerilerimizi kucaklamaya sadece AK Partili değil, Bolu:da yaşayan tüm hemşerilerimize AK Partrnin kapısının dün olduğu gibi bugün de açık olduğunu açık yüreklilikle canı gönülden buradan söylemek istiyorum. Bugüne kadar destek veren dua eden tüm Bolulu hemşerilerimizden Allah razı olsun. Onlar dua etsinler ki, biz de onlara mahcup olmadan hizmetlerimize devam edelim” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit