• resmi ilanlar

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

2018-01-22 11:00:06

Yaşadığı acı dolu hayat sonrası alkolik olan, defalarca kez tedavi görmesine rağmen bu illetten kurtulamayan Sait Bolat (40) evinde ölü olarak bulundu.

Sait Bolat Bolu’da çok sevilen bir isimdi. Abisi Suat Bolat’ı yaklaşık 20 yıl önce bir trafik kazasında kaybetti. Abisinin acı kaybına alışamamışken annesini de kaybeden Sait Bolat iyice bunalıma girerek teselliyi alkolde aramaya başladı. Aşırı derecede alkole bağlanan Sait Bolat babasını da kaybedince hayatta yapayalnız kaldı. Ankara’da yaşayan ablası dışında kimsesi kalmayan Sait Bolat alkolü her geçen gün arttırdı. Bolu’da arkadaşları defalarca kez Sait’i alkol tedavisi için AMATEM’e gönderdi. Tedavilerden sonra bir müddet alkolü bırakan Sait Bolat her seferinde alkole yeniden başladı.

 

Sait Bolat’la ilgili acı haber sabah saatlerinde geldi. Bahçelievler Mahallesi’nde yalnız yaşadığı evinden 3 gün boyunca ses gelmeyince komşuları şüphelendi ve polise haber verdi. Polis eve girdiğinde korkunç manzara ile karşılaştı. Sait Bolat’ın henüz 40 yaşındayken alkol komasına girerek hayatını kaybettiği öğrenildi. Sait Bolat acılarla dolu ömrünü evde tek başına girdiği alkol koması sonrası hayatını kaybederek tamamladı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit