• resmi ilanlar

BAŞKAN ATEŞ'TEN ZEYTİN DALI OPERASYONU AÇIKLAMASI

2018-01-22 11:00:05

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı operasyonu ile ilgili bir destek mesajı yayımladı.

Ateş, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de terör örgütü PKK/PYD'ye yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı operasyonu, Türkiye'nin bölgedeki huzur ve istikrarı sağlama açısından almış olduğu önemli ve doğru bir karardır.  İş dünyası olarak operasyonu bizler de yakından takip ediyoruz. Suriye'de bulunan terörist yapılanma ve faaliyetler, ülkemizin güney sınırının güvenliği birinci derecede tehdit eder nitelikte bir hal almıştır. Bölgenin terör örgütlerinden ve terörist odaklardan temizlenmesi, bölgede barışın ve huzurun tesis edilmesi amacıyla devletimizin almış olduğu operasyon kararını destekliyoruz.

Türkiye, içinde bulunduğumuz bölgenin en güçlü ve söz sahibi ülkesidir. Bölgenin lider ülkesi olarak, devletimizin üstlendiği haklı inisiyatif ile bu terör odakları artık bir tehdit olmaktan çıkana kadar, bölgede barışın ve huzurun tesisi için yapılan bu mücadeleye inancımız ve desteğimiz tamdır.

Bizler iş dünyasının temsilcileri olarak, ülkemizin güvenliğini doğrudan ilgilendiren bu harekat süresince devletimize ve Kahraman ordumuza sonuna kadar güveniyoruz. Bütün dualarımız kahraman ordumuz ve Mehmetçiklerimiz ile beraberdir. Allah yardımcımız olsun.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit