• resmi ilanlar

BEKİR KARACABEY'DEN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

2018-01-30 11:00:03

Orman ve Su İşler Bakanı Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu'nun programına katılmak üzere Bolu'ya gelen Genel Müdür Bekir Karacabey Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin’in eşlik ettiği ziyarette Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ile Bolu ve Aladağ Orman İşletme Müdürleri hazır bulundu. Genel Müdür Bekir Karacabey ilk olarak eski görev yaptığı Bolu Orman İşletme Müdürlüğünde anılarını tazeledi. Genel Müdür Bekir Karacabey İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek tüm odaları tek tek dolaşarak personelle tanıştı ve onlarla sohbet etti. İşletme Müdürlüğü ziyaretinin ardından Bölge Müdürlüğüne geçen Genel Müdür Bekir Karacabey, Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ile Bolu ve Aladağ Orman İşletme Müdürlerinin katıldığı bir toplantı düzenledi.

Toplantıda Bölge Müdürü Hasan Keskin ziyaretlerinden dolayı Genel Müdür Bekir Karacabey ve Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin’e teşekkür ederek, Bölge Müdürlüğünün 2017 yılı program gerçekleşmeleri ve 2018 yılı programları ile ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Genel Müdür Bekir Karacabey genel konularda değerlendirmelerde bulunarak toplantıya katılan personel ile bir süre sohbet etti. Daha etkin ve verimli çalışmalar yapılması için gerekli bilgilendirmeleri yaptı. Karayolları ağaçlandırması ve damga konusundaki hassasiyetini dile getirdi. Bal ormanları ve mesire yerlerinin takibi konusunda direktifler verdi.

Çalışmalarından dolayı memnuniyeti dile getiren Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, Bölge Müdürü Hasan Keskin ve ekibine teşekkür ederek 2018 yılında da aynı dikkat ve hassasiyetin gösterilip programların gerçekleştirilmesini istedi. Başarı ve iyi niyet dileklerinin ardından ziyaretini tamamlayarak Bolu’dan ayrıldı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit