• resmi ilanlar

EROĞLU'NDAN PARK VE BAHÇELERE TAM NOT

2018-01-30 11:00:07

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Karacasu yolu üzerindeki Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, seralarda incelemelerde bulundu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın çalışmaları hakkında bilgiler vermek ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Pazartesi günü Bolu’ya gelen Orman ve Su İşleri Prof. Dr. Bakanı Veysel Eroğlu, Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı ziyaret etti. Resmi programını tamamlayan Bakan Eroğlu, daha sonra sürpriz bir kararla Bolu Belediyesi’nin Karacasu yolu üzerindeki Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne geçti.

ÖDÜLLÜ SERALARI GEZDİ

Bakan Eroğlu, burada kendisine eşlik eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve beraberindekilerle topraksız tarım ARGE çalışmalarının yapıldığı domates serası, tropikal bitkiler serası, kesme çiçek serası, dış ve iç mekân bitkileri üretim seralarını gezdi ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

DOMATESİN TADINA BAKTI

İnceleme gezisinde ayrıca, Bakan Eroğlu’na topraksız tarım serasında yetiştirilen domateslerden  ikram edildi. Bakan Eroğlu, ikram edilen domatesin tadına bakarak, çok lezzetli olduğunu söyledi.

BAŞKAN YILMAZ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Seralarla ilgili de görüşlerini paylaşan Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde diğer belediyelere örnek teşkil edecek önemli çalışmalara imza atıldığını kaydederek, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile diğer emeği geçenleri kutladı. Sürpriz ziyarette Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu’na; Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ve AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın eşlik etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit