• resmi ilanlar

Ünlü isimler Kartalkaya'da

2018-01-30 11:00:08

ZİRVEDEYİM DUYAMIYORUM

Ünlü isimler, yarıyıl tatilini çocuklarıyla birlikte Kartalkaya’da geçiriyor. atv’nin başarılı sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali ile Kartalkaya’da, kayak yaparak tatilin tadını çıkardı.

 

Başarılı sunucu Esra Erol babaannesiyle tatil yapan oğlu İdris Ali'yi İstanbul'a geri götürmek için gittiği kayak merkezinde kayak yapmayı ve safariye çıkmayı ihmal etmedi. Eşi Ali Özbir ise sosyal medya hesabından "Eşimle gurur duyurum:))) muhteşem bir kayak @esraerol ZİRVEDEYİM DUYMUYORUM:))" diyerek o anları instagram hesabından paylaştı.

Pınar-Murat Talay çifti de Kartalkaya Palazzo'daydı. Murat Talay oğluyla kayak yaparken, Pınar Talay da kardeşi Derya Ayaydın ve arkadaşlarıyla sohbet etti. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya'nın eşi Yasemin Kaya da Drop Lounge Cafe'de dostlarını ağırladı. Ünlü işadamı Osman Rimer ve eşi Yüksel Ak, aileleriyle birlikte Kartalkaya Palazzo'yu tercih eden isimler arasındaydı. Oyuncu çift Işıl ve Burak Sergen ise kayak dersleri alan oğulları Cansın'ı izledi.

ÖDÜL MUTLULUĞU!

 

Hafta sonunu Bolu’da geçiren Yakup-Dilek Avşar çifti, keyifli anlar yaşadı. Kızları Naz’la birlikte pistlerin tozunu attıran aile, ödül mutluluğu da tattı. Ünlü kayak hocası Tuğhan Kırbaç önderliğinde düzenlenen turnuvada birincilik elde eden Naz Avşar, kendisine eşlik eden babasıyla madalyasını alarak hatıra pozu verdi. (Sabah)

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit