• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz Kentsel Tasarım Seminerine katıldı

2018-02-14 11:00:04

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen Kentsel Tasarım Seminerine katıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Ankara’da gerçekleştirilen Kentsel Tasarım Seminerine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Büyükşehir ve İl Belediye Başkanları, ilçe belediye başkanları, müsteşarlar ve bakanlık bürokratları katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan ‘Kentsel Tasarım Rehberi’ projesinin lansmanının gerçekleştirildiği seminerin sonunda değerlendirmelerde bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Bugün Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından hazırlanan ‘Kentsel Tasarım Rehberi’ projesinin lansmanına katıldık. Bakanımız da toplantıda yaptıkları konuşmada hazırlanan rehberle şehirlere anlam ve kimlik kazandırmayı, şehirlerimizin yaşam kalitelerini, estetik ve sanat değerlerini yükseltmeyi amaçladıklarını söyledi. Çok verimli bir program oldu. Çalışmanın hazırlanmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Salih ÖZDEMİR  (14.02.2018 13:46:32)

  SN Başkanın şöförüne sesleniyorum;Arabanın içindekini düşünmüyorsan kendinidemi düşünmüyorsun.Altındaki arabaya güvenme daha sakin daha yavaş kullan.Ben otobüsü solluyorum sen ikimizi birden solluyorsun benide kendinide riske attın.Bolu da kralsınız yollarda da kral değil kural geçerlidir.Demedi deme.Bu uyarım tüm siyasiler için geçerlidir.Geçiş üstünlüğü olmayan tüm araçlar eşittir.Yola çıktığınızda trafik kuralları geçerlidir sizi kurallarınız değil.Boluya girişte şöyle sağa doğru baksan Bolu ovasını tavuk kümesleriyle nasıl kapladığını görürdünüz.Çok estetik ve sanat değeri var değilmi!

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit