• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz'dan şampiyon boksörlere tebrik

2018-02-15 11:00:02

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türkiye Boks Şampiyonasından Türkiye üçüncülüğü madalyalarıyla dönen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bayan Boks takımı sporcuları Merve Dönmez, Hatice Çakma ve antrenörleri Necmi Güler'i kabul etti.

21-27 Ocak tarihleri arasında Türkiye Boks Federasyonu tarafından Nevşehir’de düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonasına ilimizi temsilen katılarak, Türkiye üçüncüsü olan Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Bayan Boks Takımı sporcuları Hatice Çakmar ve Özlem Dönmez, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başarılı sporculara nezaket ziyaretinde kendilerini şampiyonaya hazırlayan antrenörleri Necmi Güler ile Boks İl Temsilcisi Hakkı Koltukçuoğlu da eşlik etti.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, zorlu şampiyonada ‘Büyük bayanlar’ kategorisinde Türkiye 3. olan Hatice Çakmar, ‘genç bayanlar’ kategorisinde Türkiye 3. olan Merve Dönmez ve genç sporcuları müsabakalara hazırlayan antrenör Necmi Güler’i elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ederek, hediye ile ödüllendirdi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit