• resmi ilanlar

İYİ PARTİ'DEN FIRAT'A ZİYARET

2018-02-15 11:00:05

İyi Parti İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez ilçe Başkanı Ahmet Yılmaz, İl ve Merkez İlçe Başkan Yardımcıları ve parti yöneticilerinin de için de bulunduğu bir heyet, kongresini tamamlayan Şoförler Odası Başkanı Orhan Fırat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Orhan Fırat, İyi Partililerin bu ziyaretinden memnun olduğunu belirtti. Başkan Fırat, Partililerin sektörel sorunları tespit etmek adına sordukları sorulara cevaben nakliye ve servis şoförlerimizin sıkıntılarını dile getirdi. Ödedikleri verginin yüksek olduğunu, 36 çeşit vergi ödediklerini, araç kullanabilmek için alınan vergilerin harçlarının yüksek olduğunu, taşımacılıkta tekelleşme olduğunu, küçük esnafın yüksek maliyetlerden dolayı bu rekabetle baş edemediği için şirket sahibi olanlar büyük nakliye şirketlerinde şoför olarak çalışmaya başladığını dile getirdi.    Ülke genelinde akaryakıt fiyatlarındaki farklılıklardan dolayı bölgelerde fiyat değişikliği olduğunu burnunda haksız rekabete sebep olduğunu söyledi.

 

İl Başkanı Mehmet Aydın ise, “Daha önce de ifade ettiğimiz gibi biz İYİ Parti olarak muhalefet olmak için değil iktidar olmak için yola çıktık. Sizlerin yaşadıkları bu sorunlar hepimizin sorunları. Vatandaşımızın gelecek ile ilgili kaygısı hepimizin kaygısı. Biliyor ve görüyoruz ki mutsuzluk ve endişe sadece sizin sekterönüzde değil toplumun her kesiminde var. Genel Merkezimiz bizlerden aldıkları donelerle ve alanında uzman kişilerin çalışmaları ile parti programımızı her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Yakın bir zamanda parti programımızı kısım kısım sizlerle paylaşıyor olacağız. Şuandaki haline de bizler aracılığı ile ya da partimizin kurumsal internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.  Şoförlerimiz ile ilgili bahsettiğiniz tüm bu problemleri bir rapor halinde genel merkezimize sunacağız,  vatandaşımıza destek olmak adına her türlü yardıma hazırız, birlik ve beraberlik içerisinde bu sorunların üstesinden geleceğiz.” Dedi. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit