• resmi ilanlar

GEREDE TSO'DAN MÜSİAD'A ZİYARET

2018-02-23 11:00:08

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka ve yönetimi Bolu Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'ni ziyaret etti.

Ziyarette, Bolu ve Gerede’nin mevcut ekonomik durumları analiz edilip tartışıldı, Gerede TSO Başkanı Kaşka; Gerede deki deri sanayinin geliştirilmesi ve üretimi artırıp KDV oranlarında revizyona gidilmesi gerektiğine değindi. MÜSİAD ve Gerede TSO arasında, Bolu’nun öncelikli teşvik bölgesi olması ve Bolu adına yapılan girişimler ve çalışmalar hakkında istişareler yapıldı. Gerede’nin ticari faaliyetleri hakkında Ersin Kaşka bilgi vererek MÜSİAD ile birlikte her zaman ortak çalışmalara hazır olduklarını dile getirdi.

MÜSİAD Bolu bünyesinde ulusal anlamda yapılacak proje destek yarışması ve yine MÜSİAD Bolu bünyesinde kurulma aşamasına gelinen proje destek merkezi hakkında bilgiler verdi. MÜSİAD ve Gerede TSO arasında istişareler yapıldı. MÜSİAD Başkanı Abdullah Abat Gerede Ticaret Odası’nın ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Ziyaretin sonunda Gerede TSO Başkanı Ersin KAŞKA, MÜSİAD Başkanı Abdullah Abat’a plaket takdiminde bulundu. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit