• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz Kadın Dernekleri ile bir araya geldi

2018-03-14 11:00:05

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu'da bulunan Kadın Derneklerinin başkan ve üyeleri ile bir araya geldi. Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen yemekli toplantıda ilk olarak belediye projeleri hakkında bilgiler veren Yılmaz daha sonra kadınların sorularını yanıtladı.

Bolu’da faaliyet gösteren kadın derneklerinin başkanları ve üyeleri ile bir araya gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi tarafından bugüne kadar gerçekleştirilen ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek olan projeleri anlattı. Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen yemekli toplantıya, Başkan Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediyesi’nde görevli kadın daire müdürleri de katıldı.

 

 

“Bolu’yu dünyada yaşanılabilir kentler arasında ilk sıralara taşıyacağız”

İlk olarak sanat merkezinin konferans salonunda belediye projeleri ile kadınlara bilgiler veren Başkan Yılmaz, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar bir hayalimiz vardı. O da, Bolu’nun turizm, spor, sağlık ve üniversite kenti olmasıydı. Bu hedefte bugüne kadar çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Tüm projelerimizi bu hedefe yönelik olarak gerçekleştiriyoruz. Bolu zaten Türkiye’de yaşanılabilir kentler arasında her zaman ilk on arasında. Bizim amacımız Bolu’yu dünyada yaşanılabilir kentler arasında ilk sıralara taşımak” dedi. Başkan Yılmaz konuşmasının ardından kadınlardan gelen soruları da yanıtladı. Kadın derneklerinin üyeleri ise böyle güzel bir akşam düzenledikleri için başta Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, başkan yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit