• resmi ilanlar

UYUŞTURUCU TİCARETİ SUÇLAMASIYLA HÂKİM KARŞISINDA

2018-03-15 11:00:08

Uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu yargılanan kahvehane işletmecisi Osman K., Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde hâkim karşısında çıkarak ifade verdi.

Haber; Sefa GÜNAY

 

Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde hâkim karşısına çıkan ve Uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu yargılanan Osman K.(28), mahkeme heyeti huzurunda ifadesi alındı. Osman K.(28) ifadesinde; “Üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum. Ben bahsedilen yere alacağımı almak için gittim. 100 TL alacağım vardı. Mert denilen şahısta beni tanıyor. İçtiğimi de biliyordu. Bana da iyi uyuşturucu gelince haber ver demişti. Ben sadece uyuşturucunun iyi olduğunu haber verdim. Mert isimli şahsa da uyuşturucuları satmadım. Suçsuzum” ifadelerini verdi.

“BANA 100 TL KARŞILIĞINDA ESRAR SATTI”

Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan yargılanan Osman K.’nin ardında tanık olarak mahkeme heyeti karşında ifadesi alınan Mert K. B. (23) ifadesinde; “ Olay günü iş yerindeydim. Osman abi bana mesaj atarak uyuşturucu madde alıp almayacağımı sordu. Bende kendisinde daha öncede almıştım. Ben de o gün teklifi kabul ettim. Akşam 5,6 gibi buluştuk 100 TL karşılığında esrar sattı” ifadelerine yer verdi.

Tanık olarak dinlenen Mert K. B.’nin ifadesinin ardından Bolu Ağır Ceza mahkeme heyeti gerekli bilgilerin toplanması ve sağlanması için davayı 22 Mayısa erteledi. Ve Tutuklu bulunan kahvehane işletmecisi Osman K.’nin tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit