• resmi ilanlar

Aziz Yıldırım Pazar günü Boluda

2018-03-22 10:00:05

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Pazar günü bir takım açılışlar yapmak üzere Bolu'ya geliyor. Bolu Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu ile bir araya gelecek olan Aziz Yıldırım Bolu da okullara yapılan yardımların açılışını yapacak.

Aziz Yıldırım Pazar günü Bolu ya geliyor. Bolu Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulunun yaptığı çalışmalarla ilgili açılışlara katılacak olan Aziz yıldırım 50 Yıl İzzet İlk Öğretim Okulunda yapılacak programda okula yapılan Basket Potası desteğinin de açılışını yapacak. Başkan Aziz Yıldırım Hedef 1 Milyon Üye Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün Türkiye genelinde başlattığı 1907 Okul 1907 Pota etkinliğine katılmak üzere Bolu ya gelecek.

 

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Bolu ya gelişi ile ilgili açıklamalarda Bulunan Bolu Fenerbahçeliler derneği Başkanı Selçuk Zorlu şunları ifade etti;  “Bolu da Fenerbahçeliler derneği olarak her dönem sosyal sorumluluk projeleri yapıyoruz. Bu projeler ilimizin merkezi ilçelerimiz olarak okullara hem Fenerbehçe’yi tanıtıyoruz hem de eğitim alan kardeşlerimizin eğitimlerinde destek oluyoruz. Geçtiğimiz Aylarda Göynükte bir proje yapmıştık.

 

Hedef 1 Milyon Üye Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün Türkiye genelinde  başlattığı 1907 Okul 1907 Pota etkinliği   Bu ayda Bolu da yapılacak.  50 yıl İzzet Baysal İlk öğretim okuluna Basketbol Potası desteği verelim dedik yönetim kurulu olarak. Bunu da  Fenerbahçe kulübüne Başkanımız Aziz Yıldırım’a  bilgi vermiştik. Başkanımız da yapılacak organizasyona kendisinin de katılmak istediğini bildirerek  Pazar günü Bolu ya geleceğini ifade etti.  Bizde kendisini Bolu Fenerbahçeliler derneği olarak misafir edeceğiz  hem de Kongre öncesi fikir alışverişinde bulunacağız. Bolu olarak Fenerbahçe gibi bir büyük kulüp Başkanını misafir etmek bizi onurlandırıyor, kendisini Bolu ya bekliyoruz.

 

Ayrıca Boluspor  ile Fenerbahçe Milli Takım arasında Cuma günü bir hazırlık maçı oynanacak. 27 yıl sonra Fenerbahçe Bolu’ya geliyor. Bir Bolulu olarak en iyi şekilde burada Fenerbahçe’yi misafir etmek isteriz. Bu bir puan mücadelesi değil, bu  Fenerbahçe’nin Bolu’ya ziyareti hem de Bolusporumuza maddi konuda bir desteğidir. Bu karşılaşmayı en iyi görsel şov niyetinde izleyelim hem de en iyi şekilde Bolu’yu temsil edelim. Bütün herkesi sizlerin aracılığı ile maça davet ediyorum.”

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit