• resmi ilanlar

"BOLU'YA 900 KİŞİLİK İSTİHDAM"

2018-04-12 11:00:05

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı'ndan yararlanarak, Bolu'muza 900 kişilik istihdam kazandırıyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarımızın personel ihtiyacını karşılayacağımız çalışma ile ayrıca, Mübarek Ramazan ayı öncesi camilerimizin imam ihtiyacını da karşılayacağız" dedi.

 

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP)'ndan yararlanarak, Bolu'ya 900 kişilik istihdam kazandıracaklarını açıkladı.

Milletvekili Ercoşkun, istihdamın ayrıntıları hakkında yaptığı açıklamada, "Belediyelerimiz, müftülük, orman bölge müdürlüğü ve il özel idaremiz başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yaklaşan yaz mevsimi öncesi personel ihtiyaçlarını gidermeye hazırlanıyoruz. Bu kapsamda İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP)'ndan yararlanacağız ve inşallah bu kapsamda 900 kişiden oluşan bir istihdamı Bolu'muza kazandıracağız" dedi.

"RAMAZAN ÖNCESİ CAMİLERDEKİ İMAM İHTİYACI KARŞILANACAK"

Milletvekili Ercoşkun, istihdamın ayrıntıları hakkında bir başka önemli hususa dikkat çekerek, istihdamdan ihtiyaç düzeyinde Bolu İl Müftülüğü'nün de yararlanacağını bildirerek, "Mübarek üç ayların içinde bulunduğumuz bu dönemde on bir ayın sultanı Ramazan'a hazırlanıyoruz. Bu kapsamda, önceki yıllarda olduğu gibi, camilerimizin imam ihtiyaçlarını gidermek niyetindeyiz. Toplum Yararına Çalışma Programı'ndan yararlanarak ilimize kazandıracağımız istihdamdan Müftülüğümüzün de istifadesini sağlayacağız. Bolu'muza ve hizmetin en iyisini hak eden vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bu vesileyle değerli hemşehrilerimi saygıyla selamlıyorum."

 

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Dursun YILMAZ  (13.04.2018 13:55:12)

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığına aktif işçilerde ve emekli işçilerde aylık maaş hesaplamalarında TAHSİL DERECESİNİN,KIDEMİN ve İŞÇİ UNVANININ dikkate alınıp alınmadığı hakkında yazmış olduğum yazıma bu kriterlerin hiç biri dikkate alınmaz diye cevap aldım.Yani kölenin TAHSİLİ,KIDEMİ ve UNVANI olmaz demek istemişler.Eğitimli insanlar olarak Bakanlığa işçilerde TAHSİLİN,KIDEMİN ve UNVANIN maaş hesaplamalarında niçin dikkate alınmadığını sorun.Türkiyede eğitime ve eğitimli insana verilen değeri çıplak gözle görebilesiniz.

 • A  (12.04.2018 18:19:32)

  Seni bir türlü sevemedim karagözlüm

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit