• resmi ilanlar

Bilgi Yarışmasının galibi belli oldu

2018-04-12 11:00:04

15 TEMMUZ ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU

Bolu’da Bilsem (Bolu Merkez Bolu Bilim Ve Sanat Merkezi) tarafından düzenlenen ve 45 okulun yarıştığı ortaokullar 7.sınıflar arası "Bilgini Yarıştır" bilgi yarışması sonuçlandı. Yarışmayı birinci tamamlayan 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu, büyük bir başarıya imza attı.

Bolu İl genelinde 45 okulun yarıştığı ortaokullar 7.sınıflar arası "Bilgini Yarıştır" bilgi yarışması tamamlandı. 45 okulla başlayan yarışma ön elemeler ve yarı finaller sonucunda 3 okulun finale çıkmasıyla sürdü. Final müsabakası sonucu yarışmanın ödülleri sahiplerini buldu. Finalde Bolu Özel Bilim Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu ve Köroğlu Ortaokulu yarıştı. Köroğlu Ortaokulu´nun üçüncü, Özel Bilim Ortaokulu´nun ikinci ve 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu´nun da birinci olarak tamamladığı yarışmada ödüller; İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Cengiz ve Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın İhsan Ağcan tarafından verildi.

Bolu Bilsem tarafından yapılan açıklamada “Yarışmanın yapımında emeği geçen İl milli Eğitim Müdürlüğü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Bolu Bilim ve Sanat Merkezi´ne, yarışmanın sunuculuğunu yapan aynı zamanda Bolu Bilsem öğretmeni olan Dr. Öznur Sak´a, emeği geçen tüm akademisyenlere, öğretmen ve personele, cesaretle katılım sağlayan tüm okulların yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkürler ediyoruz. Yarışmada derece alan tüm okullarımızı Bolu Bilsem ailesi olarak kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit