• resmi ilanlar

BAŞKAN YILMAZ'DAN AHMET BAYSAL'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

2018-04-13 11:00:05

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta altı hastayı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta altı hastayı evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hasta yakınları ile de sohbet eden Yılmaz, kendisinden bir isteklerinin olup olmadığını sorarak acil şifalar diledi.

 

BAŞKAN YILMAZ AHMET BAYSAL’A ACİL ŞİFALAR DİLEDİ

Başkan Yılmaz ev ziyaretlerinin yanı sıra AİBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hastanesinde tedavi gören Ahmet Baysal’ı da ziyaret ederek acil şifalar diledi. Başkan Yılmaz’ın ziyaretinden son derece mutlu olan Ahmet Baysal, Yılmaz ve beraberindekilere teşekkür etti. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Birliği Başkanı Şevki Erkal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, AİBÜ Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Erdal Dilekçi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Timuçin Erem, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Kızılay Bolu Şube Başkan Yardımcısı Hatice Dinç, Bolu Belediyesi kurum doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi, Emine Aydemir, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Tuncay Türkyılmaz da eşlik etti.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit