• resmi ilanlar

BAHÇELİ'DEN TEŞKİLATLARA VE ADAY ADAYLARINA SON TALİMAT

2018-05-11 12:37:49

MHP İl Başkanlığı görevine getirilen Cihan Başaran, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti. Bahçeli ziyarette, İl Başkanı Başaran'a milletvekili aday adayları ve teşkilatlarla ilgili kesin talimatlarını iletti.

 

Haber: Hakan Aydın

MHP İl Başkanı Cihan Başaran, 24 Haziran milletvekili aday adayı belirleme süreci öncesi MHP Genel Merkezi’ne giderek görüşmelerde bulundu. İlk olarak MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Başaran, Bolu’da ki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

“SAĞA SOLU OYNAYAN KİMSEYİ PARTİYE YAKLAŞTIRMAYACAKLAR”

Başaran’ı dikkatli bir şekilde dinleyen Bahçeli ilk olarak teşkilatları uyararak, “Teşkilatlarımız dikkatli bir şekilde çalışmalarına devam etsin. Teşkilatlarımız özellikle yaşadığımız süreçte dik duramayan, sağa solu oynayan kimseyi partiye yaklaştırmayacaklar. Bu tiplerin yapmak isteyecekleri provakatif olaylara karşı da duyarlı olacaklar. Dün dik duramayan hiçbir kimsenin bu gün yanımızda yeri yoktur” dedi.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINA MESAJ

Milletvekili aday adaylarına da seslenen Bahçeli, “Bolu bizim için çok önemli. Bu önemi arkadaşlarımız idrak etsin. Takip ediyorum. Benim için geçerli teşkilatın bilgisi dahilinde adaylık başvurusunda bulunan isimler önemlidir. O isimler üzerinde de incelemelerimiz devam ediyor. Arkadaşlarımız sahada davamızı anlatsınlar. İnsanları kucaklasınlar ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlatsınlar” diye konuştu. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit