• resmi ilanlar

AHMET BAYSAL'DAN YENİ EĞİTİM YUVASINA ZİYARET

2018-05-11 15:54:41

Bolu'da 29. İzzet Baysal Şükran Günleri Anıt Park'ta halk adına Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başladı. Şükran Günleri 3 gün boyunca Bolu ve ilçelerinde yapılacak çeşitli etkinliklerle devam edecek.

 

Şükran Günleri kapsamında İzzet Baysal Vakfı’nın Bolu’ya kazandırdığı 140’tan fazla tesisten sadece biri ve yeni açılacak olan İzzet Baysal Ortaokulu’na ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarete İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve eşi Solmaz Baysal, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve İzzet Baysal Vakfı mütevelli heyeti katıldı.

 

Ziyarette öğrenciler, Ahmet Baysal ve vakfın mütevelli heyetini fotoğraflarının basılmış olduğu tişörtlerle karşıladı.  Ahmet Baysal “Okulumuzun inşaatını resmen bitirmiş bulunuyoruz. Milli Eğitim Müdürümüzden Eylül Ayında okulların açıldığı ayda yapılacak törenle okulun da açılışının yapılmasını rica ediyorum. Mebrure ablanız ve ilhan Bağışgil enişteniz bu okulun zeka sınıfı ve kütüphanesini donatmaya karar verdiler. Bunu da bir müjde olarak sizlere vermek istedim.” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit