• resmi ilanlar

GENÇ İŞADAMLARININ YENİ BAŞKANI KAYIŞOĞLU

2018-05-12 11:00:06

Bolu Genç İş Adamları Derneği, Karpalas City Hotel & Spa'da verdiği yemekle yeni başkanını ve yeni yönetimini seçti. Derneğin yeni başkanı üyelerinin kararıyla Kayışoğlu Vinç ve Oto Kurtarmanın sahibi Okan Kayışoğlu oldu.

 

Karpalas City Hotel & Spa’da düzenlenen yemeğe Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cihan Başaran, Bolu Genç İş Adamları Derneği eski Başkanı Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Erkan Bektaş ve dernek üyeleri katıldı. Yemekte ilk olarak Bolu Belediyesinin gerçekleştirdiği yatırımları anlatan 9 dakikalık bir video gösterildi. Ardından Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlattı. Daha sonra Bolu Genç İş Adamları Derneği eski Başkanı Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Erkan Bektaş başkanlığı dönemi boyunca yaptığı çalışmaları anlatarak; “ Bir sosyal tesis yaptık. Bu sosyal tesisi sayesinde üyelerin kaynaşmasını, ticaret yapmasını sağladık. Birlikte bu çalışmanın yanı sıra her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk. Ayrıca BOGİAD’ın yeni başkanı Okan Kayışoğlu’na ve yönetimine başarılar diliyorum. Bolu’yu Dünya’da ve Türkiye’de tanıtmamız gerekiyor.”

 

BAŞKAN YILMAZ, “GENÇLERE GÜVENİYORUM”

 

Yemekte konuşan Başkan Yılmaz’da Bolu’da ki genç işadamlarına güvendiğini söyleyerek, “Burada ileride Bolu’ya yön verecek gençlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Gençlere güvenim sonsuz. Ben sizlerin proje üretmenizi istiyorum. Her projenizi sonuna kadar destekleyeceğimin sözünü buradan veriyorum. Bolumuz artık dünyanın sayılı kentlerinden biri. Çalışmalarımız meyvelerini vermeye başladı. Bu nokta hepimiz omuz omuza çalışmak zorundayız” dedi.

 

BAŞARAN, “ÖNCELİĞİMİZ GENÇLİĞİMİZDİR”

 

Daha sonra konuşan MHP İl Başkanı Cihan Başaran’da, “Siyasi mantalite olarak gençlere çok önem veriyoruz. Bugün Bolu’nun genç işadamları ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Sadece Bolumuz değil ülkemiz gençlerimizin çalışmalarıyla layık olduğu yere gelecektir. Bolu’da böyle başarılı gençleri gördükçe mutlu oluyoruz” dedi.

 

KAYIŞOĞLU “MİLLETİMİZİN VE BOLUMUZUN YANINDAYIZ”

 

Bektaş’tan sonra bir konuşma yapan BOGİAD’ın yeni Başkanı Okan Kayışoğlu; “BOGİAD olarak yeni seçilmiş yönetim kurulumuz ile birlikte önce Bolumuza daha sonrada ülkemize, ekonomimize nasıl destek sağlayabiliriz, nasıl bir yaraya merhem olabiliriz noktasında çalışmalarımız dün olduğu gibi bugünde devam edecektir. Yeni dönem ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımın devletimizin, milletimizin ve Bolumuzun yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz” dedi.

 

Başkan Okan Kayışoğlu’nun yeni yönetimi şu isimlerden oluştu; Emrah Yaman, Mustafa Sekmen, Buğra Kırcalı, İsmail Demir, Sercan Üsküp, Muharrem İşler ve Melih Örnekbaş.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit