• resmi ilanlar

Her gün yüzlerce kişiye iftar veriliyor

2018-05-21 12:26:40

Yeniçağa Belediyesi, bu yıl da Ramazan ayında bir geleneği bozmadı. Belediye tarafından her gün bir mahalleye iftar veriliyor.

 

 

 

Haber: BMA

Mübarek Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Yeniçağa Belediyesi, her yıl düzenlediği iftar programlarının startını verdi. Belediye tarafından her gün farklı bir mahalle için iftar veriliyor. Yapılan iftarlara olan yoğun ilginin Ramazan’ın bereketini artırdığını ifade eden Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, “Geleneksel hale gelen iftar programlarımızı bu yıl da vatandaşlarımızın katılımlarıyla devam ettiriyoruz. Mübarek Ramazan ayı beraberlik, bereket ve paylaşma ayıdır. Bizim kurduğumuz sofralarda her gün yüzlerce vatandaşımızı ağırlamamız Ramazan ayının bereketini arttırıyor ve paylaşmanın ne denli önemli olduğunu bizlere gösteriyor. İftarlarımıza destek olan, bizlerle aynı sofrada buluşan Yeniçağalı hemşerilerime teşekkür ediyor, Ramazan aylarını kutluyorum” dedi.

Düzenlenen iftar programlarının her birine yüzlerce kişi katılırken en yoğun katılımlı iftar ise 1200 kişinin katıldığı Camiatik Mahallesi iftarı oldu. Belediye tarafından mahalle iftarlarının devam edeceği bildirildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit