• resmi ilanlar

CHP'DEN İNCE'YE BAĞIŞ DESTEĞİ

2018-05-24 14:08:06

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Teşkilatı Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına destek olmak için bankaya giderek bağışta bulundu.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Örgütü Başkan Kazım Karsu öncülüğünde CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, milletvekili adayları ve CHP’li üyeler Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan İş bankası önünde buluşarak uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Banka önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu; “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’ye destek olmak için arkadaşlarımızla beraber İş bankasına para yatırmaya geldik. Ülkemize, adayımıza, partimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Partinin İkinci sıra Milletvekili adayı Özer Özcan ise kimimiz candan kimimiz maldan bu kutsal dava için katkı vermeye geldik” ifadelerini kullandı.

 

Üçüncü sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Cahit Çıngı’da, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye azda olsa tüm partili arkadaşlarıyla destek olmaya geldiklerini ve ülke için hayırlı olmasını diledi. Sefa GÜNAY

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit