• resmi ilanlar

KÜÇÜK ÇOCUKLARIN SEVGİLİSİ OLDULAR

2018-05-30 13:35:54

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Sema Kışlak, Örencik köyünde katıldıkları iftar yemeğinde küçük çocukların sevgilisi oldular.

 

 

 

 

24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler kapsamında sıkılmadık el bırakmamak için kapı kapı dolaşan MHP 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil ve 3. Sıra Adayı Sema Kışlak, çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Örencik Köyü’nde düzenlenen iftar yemeğine Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ile beraber katılan Evcil ve Kışlak, oruçlarını açmadan önce masaları tek tek dolaşarak kendilerini tanıttılar.Daha sonra oruçlarını açan Evcil ve Kışlak, bir vatandaşın evine konuk olduktan sonra köyden ayrıldılar.

ÇOCUKLAR ONLARI ÇOK SEVDİ

Gittikleri yerlerde herkes tarafından ilgiyle karşılanan Adem Evcil ve Sema Kışlak, özellikle küçük çocukların sevgilisi oldular. Geçtiğimiz akşam iftar öncesinde kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen küçükleri kırmayan Evcil, iftar sonrası da miniklerle bir araya geldi. Çocuklar Evcil ve Kışlak ile beraber bozkurt işareti yaparak fotoğraf çekildi. Sefa Günay

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit