• resmi ilanlar

TÜRKMEN AİLELER İFTARDA BULUŞTULAR

2018-06-11 11:00:07

Bolu'da yaşayan Türkmen aileler, Ülkü Ocakları Bolu Şubesi tarafından düzenlenen iftarda bir araya geldi. İftar sonrası aileleri ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, çocuklara karne hediyesi sözü verdi.

 

Bolu’da yaşayan Doğu Türkistanlı aileler, Ülkü Ocakları İl Teşkilatı tarafından Atatürk Orman Parkı’nda düzenlenen iftarda bir araya geldi. Düzenlenen iftara Türkmen aileler ve Ülkü Ocakları İl Teşkilatı katıldı. Tekke Işıklar Köyü’nde düzenlenen iftara katılan MHP 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, köyden ayrıldıktan sonra Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ile beraber aileleri ziyaret etti. Türkmenlerle bir araya gelen Evcil ve İsmail Akgül birlikte hatıra fotoğrafı çektirirken, aileler düzenledikleri iftar için kendilerine teşekkür etti.

EVCİL’DEN KARNE HEDİYESİ SÖZÜ

Fotoğraf çektikten sonra aileler ile sohbet eden Evcil, Türkmen çocuklar ile özel olarak ilgilendi. Karne hediyesi olarak ne istediklerini soran Evcil, çocuklara isteklerinin en kısa zamanda yerine getirileceğine dair söz verdi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit