• resmi ilanlar

TÜM KESİMLERDEN DESTEK İSTEDİLER

2018-06-09 11:00:07

“Güçlü meclis, güçlü Türkiye” sloganıyla yeni dönem için destek isteyen Ak Parti, esnafından çiftçisine, memurundan ev hanımına kadar tüm kesimlere ulaşarak projelerini anlatıyor.

 

Seçim çalışmalarını Aktaş, Akpınar, Köroğlu ve Çıkınlar Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti ile sürdüren Ak Parti Milletvekili Adayları Arzu Aydın, Fehmi Küpçü ve Metin Vural,  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. 4 mahallede esnafından işçi ve memura, ev hanımından emeklisine kadar farklı kesimlerden birçok vatandaşa ulaşan adaylar, 16 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye’nin elde ettiği kazanımları ifade ederek,  24 Haziran’da AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • köroğlu  (14.06.2018 10:39:26)

  tamam doğru gençlerimize güveniyorsunuz lakin bir iş kurmak için gidildiği zaman yok efendim çevre şehircilik o yetmedi milli parklar bunları aşıp dükkan ruhsatı almak ne mümkün bunlarıda sayın adayım bir araştırırsanız. dağın öbür tarafınıda görün yeniçağada sanayi sitesine belediyenin arıtma tesisi ılmasına rağmen dükkan açmak için milli parkları aşmak ne mümkün yok efendim şu rapor bu rapor ondan sonrada ondan sonrada şu kadar para yatırman lazım.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit