• resmi ilanlar

ABDULLAH ABAT: MİLLET OLARAK GEÇMİŞİMİZLE GURUR DUYUYOR, GELECEĞE UMUTLA BAKIYORUZ

2018-06-13 11:00:08

Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat Ramazan Bayramının yanı sıra Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel seçimlerini de değerlendiren bir mesaj yayımladı.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat, "Milletimiz, tarihi boyunca, çok geniş coğrafyalarda hakimiyet tesis eden devletler kurmuştur. Buna rağmen, Allah'a şükür bizim geçmişimizde sömürgecilik, ırkçılık, soykırım gibi insanlık suçları hiçbir zaman olmamıştır. Tam tersine, geride medeniyetimizin nişanesi olan eserler bırakmışızdır. Bugün de, zor zamanlarında kardeşlerimizin yanında yer alarak, tarihe insanlık adına iftihar vesilesi olacak, örnek gösterilecek bir iz bırakacağımıza inanıyorum. Ramazan Bayramı, inşallah, millet olarak bu anlayış etrafında yekvücut olmamızı sağlayacaktır" dedi.

 

 

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Abat, "Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif'in sonuna gelerek; hamdolsun, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Ramazan Bayramınızı en kalbi muhabbetlerle tebrik ediyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine ve kardeşliğine ve ayrıca 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimlerinin milletimiz, ümmetimiz ve tüm Dünya için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit