• resmi ilanlar

“VAKİT, BAYRAM COŞKUSUNU PAYLAŞMA VAKTİDİR”

2018-06-13 11:00:06

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda “11 ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'i vatandaşlarımızla aynı sofraları paylaşarak, birlikte ibadet ederek geçirdik. Şimdi vakit bayram bereketini, bayram coşkusunu paylaşma vaktidir. Bolulu hemşerilerim başta olmak üzere ülkemizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum” dedi.

 

Başkan Yılmaz’ın mesajı şöyle: “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ebedi azaptan kurtuluş olan 11 ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i uğurluyor; bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı boyunca hemşerilerimizle her akşam farklı bir mahallede buluştuk, birliğimizi beraberliğimizi pekiştirdik. İzzet Baysal Caddesi’nde kurduğumuz Gönül Sofrası’nda 20 bini aşkın kişiyle birlikte açtık oruçlarımızı; Bolu’da ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösterdik.

 

 

Şimdi vakit, tıpkı bu mübarek ayda sofralarımızı paylaştığımız gibi, bayramın bereketini ve coşkusunu paylaşma vaktidir… Yardımlaşma, dayanışma, küsleri barıştırma, büyüklerimizi hatırlama ve çocuklarımızı sevindirme fırsatını milletçe en iyi şekilde değerlendireceğimize inanıyorum. Kentimizde bayram boyunca tüm vatandaşlarımız özel halk otobüslerinden ücretsiz yararlanabilecek, bu sayede bayram tatillerini sevdikleriyle birlikte gönüllerince gezerek geçirecek. Bu vesileyle bayramda kısa ya da uzun yolda trafiğe çıkacak tüm sürücülerimize dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum. Bolulu hemşerilerim başta olmak üzere milletimizin Ramazan Bayramı’nı yürekten tebrik ediyor; bayramın ülkemize ve tüm İslam alemine huzur ve bereket getirmesini diliyorum.”

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit