• resmi ilanlar

DOĞANAY'IN 3-0 İÇİN İNANCI TAM

2018-06-10 10:02:35

24 Haziran seçimleri kampanyası için AK Parti Teşkilatları her kademesiyle sabahın ilk saatlerinden başladıkları çalışmalarını sahur vaktine kadar sürdürürken, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay da bir an olsun sahadan ayrılmıyor.

Bugüne kadar yapılan çalışmalarda Bolu Halkının yaklaşımının olumlu olduğunu ve AK Parti’nin Lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek olduğunu belirten Doğanay, 24 Haziran seçimlerinden AK Parti Bolu Teşkilatları olarak başarıyla çıkacaklarını söyledi.  Doğanay; “Bugün Partililerimiz ve Milletvekili adaylarımız ile birlikte Karaçayır ve Aktaş Mahallerindeyiz. Her gün olduğu gibi bugün de Milletvekili Adaylarımız, Belediye Başkanımız, Ekonomi Bakan Yardımcımız, İl Genel Meclisi ve Merkez İlçe Teşkilatımız olmak üzere Bolu’da 3-5 koldan seçim çalışması yapıyoruz. Ve şunu görüyoruz ki vatandaşımızın ümidi de umudu da AK Parti. Halkımız şunu çok iyi biliyor ki; ülkede muhalefet kisvesi altında bir yıkım ekibi var bir de 17 yıldır Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkeye hizmete devam eden yapım ekibi var. Bundan dolayıdır ki, halkımız da teveccühünü şuana kadar Ak Partiye göstermiş ve göstermeye de devam ediyor. Şurada seçimlere 11 gün kaldı. Bu aziz Millet, bu necip Millet yine hiçbir iş yapmayanları yine tercih etmeyecek.  Ve yine inşallah tercihini Ak Parti’den yana kullanacaktır. Bunu neye dayanarak söylüyorum. Bunu sahada olan bir İl Başkanı olarak söylüyorum. Sahada olan bizler şunu görüyoruz ki, milletimiz yine Ak Parti diyor. Ülkemizde istikrar için, gençlerimizin geleceği için, milletimizin birlik ve beraberliği için Ak Partiyle yola devam edeceklerinden hiçbir şüphemiz yok. Çünkü bizde milletimize derdimizi anlatacağız ve anlatmaya da devam ediyoruz” dedi.

 

“3-0 YAPMAMIZ GEREKİYOR”

Son zamanlarda Dolar üzerinden yaratılmaya çalışılan yaygaraya da dikkat çeken AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, ibadeti açlık olan bir milletin açlıkla terbiye edilemeyeceğini vurguladı. Son olarak Bolu’da 3-0 yapacaklarına olan inançlarını bir kere daha yenileyen Doğanay; “Bizim derdimiz milletimize hizmet etmek. Milletimize efendi olmak için değil, biz milletimize hizmet kar olmak için göreve talibiz. İnşallah 24 Haziran sonrasında da Genel Başkanımızın öncülüğünde yolumuza devam edeceğiz. Bolu’da gelişimin, değişimin ve dönüşümün sürmesi için 3-0 yapmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.  

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Halid  (14.06.2018 18:01:52)

  Bence de 3..0 kesin alır

 • köroğlu  (14.06.2018 10:38:08)

  tamam doğru gençlerimize güveniyorsunuz lakin bir iş kurmak için gidildiği zaman yok efendim çevre şehircilik o yetmedi milli parklar bunları aşıp dükkan ruhsatı almak ne mümkün bunlarıda sayın adayım bir araştırırsanız. dağın öbür tarafınıda görün yeniçağada sanayi sitesine belediyenin arıtma tesisi ılmasına rağmen dükkan açmak için milli parkları aşmak ne mümkün yok efendim şu rapor bu rapor ondan sonrada ondan sonrada şu kadar para yatırman lazım.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit