• resmi ilanlar

Hafta boyunca güneş yok

2018-06-25 11:00:03

Meteoroloji'nin son dakika tahminlerine göre bu hafta yurdun birçok bölgesinde yağışlar etkili olacak. Bolu'da da yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Türkiye yaz mevsiminin başlarını yağışlarla geçiriyor. Yerel olarak kendini gösteren ve bir azalıp bir artan yağışlar bazı şehirlerde sel ve su baskınlarına neden oluyor. Meteoroloji'nin son dakika tahminlerine göre bu hafta yurdun birçok bölgesinde yağışlar etkili olacak. Türkiye yaz mevsiminde güneşe hasret kalacak...

 

Meteoroloji yeni haftayla beraber son dakik hava durumu tahminlerini yayınladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu tahminlerine göre Türkiye güneşli havaya hasret kalacak, birçok ilde yağmur kendini gösterecek.

SAĞANAK YAĞIŞLARA DİKKAT

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Bilecik, Sakarya, Kocaeli, Eskişehir, Konya, Karaman, Ankara, Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak, Tokat çevreleri ile Bursa’nın doğu ilçelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit