• resmi ilanlar

“KEFENLERİMİZİ GİYEREK YOLA ÇIKTIK”

2018-06-25 11:00:09

Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran başarısını kutlayan Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, bütün dünyaya bu seçim ile bir mesaj verdiklerini söyledi.

Konuşmasında MHP Milletvekili Adayı Adem Evcil’e teşekkür eden Nurettin Doğanay, bu seçimle dünyaya bir mesaj verdiklerini belirterek, “Dünyaya mesajımızı verdik. İnşallah almışlardır. Bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. Bizim milletimizin geleceği ile ilgili derdimiz var. Rabbim AK Parti kadrolarını bu millete hizmet etmekten geri koymasın. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın.  Biz millete hizmetkar olmaya geldik. Biz milletimiz adına hizmet etmeye devam edeceğiz. Eksiklerimizi mutlaka vardır onları da gidermeye devam edeceğiz. Gerek Bolu kamuoyunun gerekse Türkiye’nin verdiği mesaj nettir. Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte yolumuza devam edeceğiz. Bolulu hemşerilerimize hizmet etmek için var gücümüzle devam edeceğiz. Gece gündüz çalışarak bugünün zaferle sonuçlanmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

MHP Milletvekili Adayı Adem Evcil’e de teşekkürlerini sunan Doğanay, “3-0 yapamamış olabiliriz ama bu yolda bizimle çalışan MHP milletvekili adayı Adem Evcil’e tüm MHP’li, kardeşlerimden Allah razı olsun. Rabbim bizleri utandırmasın” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit