• resmi ilanlar

Yılmaz teşekkür ziyaretlerine devam ediyor

2018-08-08 11:00:07

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak BESOB, Eskop ve Ziraat Odası'na AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ile birlikte ziyaretler gerçekleştiren Yılmaz, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek sohbet etti.

24 Haziran seçimlerinin ardından gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretleri kapsamında son olarak BESOB, Eskop ve Ziraat odasında, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı herkese teşekkür etti.

 

Ziyaretlerde konuşan Yılmaz, “Seçimlerden önce sizleri ziyaret ettik ve isteklerinizi dinledik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bugün de verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür etmek için buradayız. Biz sadece seçimlerde değil her zaman sizlerin yanındayız ve hep birlikte hareket ediyoruz. Bu sebeple öncelikle 24 Haziran seçimlerinde verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte ülkemizi ve Bolu’muzu daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın’a gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretlerinde, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Canan Akbay ve Erdem Yılmaz da eşlik etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit