• resmi ilanlar

MHP YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

2018-08-16 11:00:10

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran ve İlçe Başkanları yerel seçim hazırlıklarına başladı. Toplantıya Bolu merkez ilçe, Gerede, Göynük, Mudurnu, Dörtdivan, Yeniçağ, Seben, Karacasu teşkilat başkanları katıldı.

Haber: Hakan Aydın

24 Haziran milletvekili seçimlerinin değerlendirme toplantısının ardından, başarıya ulaşmak için genel seçimde yaşanan eksikler ve hatalar masaya yatırıldığı belirtildi. Yerel seçim çalışmaları için ön hazırlık programı hazırlandı. MHP'nin Bolu'da en yüksek başarıyı elde etmesi tek hedef olarak belirlendi.

İl Başkanı Cihan Başaran, “Merkezde ve ilçelerde Belediye Başkanlıklarını kazanabilmek hedefindeyiz. Bunu başarabilecek inançta ve güçteyiz. İlçe başkanlarımız ile yerel seçim programları hazırlamaya başladık “ dedi.

Bolu teşkilatlarına çağrıda bulunan Cihan Başaran, “1990 yılından bu güne MHP üyesi ve sevdalısı hiç bir kardeşimle kırgınlık ve küskünlük yaşamadım. Her birinize yakın ve her birinize kardeş olmaya çalıştım. Bolu İl Başkanı olarak sizlere bir çağrıda bulunuyorum. Yerel seçimlerde MHP’nin başarıya ulaşması için Bolu ili ve ilçelerindeki bütün üyelerimizi ve sevenlerimizi teşkilatlarımızda görev almaya davet ediyorum. Bu gün davaya hizmet etme günüdür. Bu gün Üç Hilal Sancağımızı dalgalandırma günüdür” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit