• resmi ilanlar

BOLU GETAT MERKEZİ İLE GELENEKSEL TIP HİZMETİNİZDE

2018-08-31 11:00:06

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan GETAT Merkezi hizmet vermeye başladı.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaklaşık 2 yıldır akupunktur tedavisi yapılan GETAT (Geleneksel ve tamamlayıcı tıp) ünitesinde artık hizmet çeşitliliği artırılarak tam merkez olarak hizmet verecek.

 

Hacamat-Kupa, Sülük, Ozon Terapi, Mezoterapi Ve Hipnoz Tedavileri Merkezde

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erdal DİLEKÇİ konu ile ilgili olarak; “Hastanemiz bünyesinde kurulan GETAT Merkezimizde 2 yıldır verilen akupunktur hizmetinin yanında şimdi de hacamat-kupa uygulaması, sülük tedavisi, ozon terapi, mezoterapi ve hipnoz tedavileri de uygulanacaktır. İlimizde bu konuda fazlaca talep olduğunu biliyoruz ve bu yönde en iyi fiziki ve teknik koşullarda hizmet vermeye hazırız.” dedi.   

 

DİLEKÇİ; “Modern tıbbın tüm gelişmiş tedavilerinin yanı sıra yüzyıllardır kültürümüzde olan geleneksel tedavilerin steril ve sağlıklı koşullarda profesyonel uzman kişilerce tedavileri uygulamaları artık hastanemiz GETAT merkezimizde olacak. Merkezimizin kurulmasında başta İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğrt. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL olmak üzere, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

 

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğrt. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL da “Amacımız Bolu ilimizin, sağlığın her alanında en iyi kalitede hizmet sunması.   Ülkemizde sadece 20 tane olan GETAT Merkezinden biri de Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan GETAT Merkezi. Kalitesi yüksek, sayılı merkezlerden biri olan GETAT Merkezinin hayırlı olmasını ve hastalarımızın şifa bulmasını dilerim.” dedi.  Elif Erdoğan

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Huri Aydoğan  (27.06.2020 16:07:48)

  Bel ve boyun fıtıklarında iğneli ozon tedavi yapıyor musunuz? ACİL

 • MiNe Yaşar  (03.04.2019 21:00:08)

  Hacamat yaptırmak istiyorum nasıl randevu alabilirim

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit