• resmi ilanlar

BOLUSPOR ALTAY MAÇINA ODAKLANDI

2018-09-07 10:00:05

Spor Toto 1 lig de 5 haftada sahasında Altay'ı konuk etmeye hazırlanan Boluspor çalışmalarını sürdürürken, antrenman öncesi tesislerde futbolculardan Uğur Akdemir ile Yusuf emre Güntekin'nin sohbetleri görülmeye değerdi.

Haber: Fahri Gündüz

Kırmızı Beyazlı temsilcimiz Altay maçına odaklanırken oyuncular Uğur akdemir ile Yusuf Emre Güntekin ilk 4 haftanın değerlendirmesini Başkan Necip Çarıkçı ile sohbet ortamında gerçekleştirdiler.

Takımın gidişatından çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Çarıkçı,“Sizlerle gurur duyuyorum çocuklar verdiğim her sözü de yerine getirmeye çalışıyorum dedi. Uğur Akdemir ile Yusuf Emre Gültekin’e zaman zaman şakalar yaparak takılan Başkan Çarıkçı Altay maçında aynı performansı bekliyorum” dedi.

 

Üçlünün arasında gerçekleşen sohbet konuşmasında tecrübeli oyuncu Uğur Akdemir ise Başkan Çarıkçı ya biz bir aile olduk bu ortamı kimse bozamaz takımın başarısı için takım olarak ne gerekirse yaparız bende buraya yeni geldim ama takımın ağabeylerindenim Şehir taraftar bizden başarı bekliyor Başkanım siz hiç merak etmeyin diyerek Başkan Necip Çarıkçı ya moral verdi. Uzun süredir hastalık nedeniyle tedavi olan ve formasında uzak kalan Yusuf emre ise Başkanım bir haftaya hazırım zor bir süreç atlattım kaldığım yerden devam edeceğim siz merak etmeyin dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit