• resmi ilanlar

“DENEYİMLİ ŞOFÖR ESNAFIMIZ YENİ DÖNEME HAZIR”

2018-09-10 11:00:06

Bolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Orhan Fırat, yaklaşan eğitim ve öğretim yılı öncesinde yazılı bir açıklama yaparak, tüm şoför esnafının yeni döneme hazır olduğunu ifade etti.

Bolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Orhan Fırat yeni dönem öncesi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “2018-2019 eğitim ve Öğretim yılının başlamasına günler kaldığı için hepinizin heyecanını hissediyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılının öncelikle öğrenci ve öğretmenlerimize ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

 

Yüksek akaryakıt fiyatları, Alım gücünün düşüklüğü, piyasalardaki hareketlilik sebebi ile yedek parçaya, işçiliklere, bakım onarım maliyetlerinin yüksekliği, vergiler nakliyeci esnafımızı son derece sıkıntıya düşürmüştür. Nakliyeci esnaflarımız bu tarz yaşanan zorluklara rağmen; araç bakımları yapılmış, Minibüs ve otobüs araçlarımızda Kamera ve görüntü cihazlarımız ile donatılmış, her koltuğa emniyet kemerleri bağlanmış, deneyimli şoför ve personeli ile yaşadıkları tüm sıkıntıları bir kenara bırakıp yeni Eğitim ve öğretim yılına hazır hale gelmiştir.

 

Bundan önceki yıllarda değerli şoför kardeşlerimizin bizlere emanet edilen öğrenci ve öğretmenlerimizi güvenli bir şekilde okuldan eve, evden okula getirilip götürülmesinde büyük bir dikkat ve önem göstererek çok şükür hiçbir ölümlü ve yaralamalı kazaya karışılmamıştır. Siz değerli öğrenci ve öğretmenlerimiz ve cefakâr servis ve okul taşımacılığı yapan kıymetli üyelerimi cam gönülden kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum.

 

Başta Bolu halkımız olmak üzere tüm öğrenci ve öğretmenlerimize yeni dönemde başarılar diliyorum. Her türlü taşımacılık hizmeti veren esnaflarımız almış oldukları, sorumluluğun bilincindedir. Bu vesile ile önümüzdeki günlerde yeni eğitim ve öğretim döneminin Tüm velilerimize, halkımıza şoför ve nakliyeci esnaflarımıza hayırlı olmasını diler, kazasız belasız bir dönem geçirmelerini yönetim, denetim kurulum ve tüm üyelerimiz adına başarılar diler saygılar sunarım.” A. Haktan Yamantürk

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • gggg  (11.09.2018 03:23:25)

  he he hazırlar eminim, konuşmayı bile bilmeyen şoförler, insan taşıdığını unutup kelle koltukta giden öğrenciler yolcular, mükemmel bir hazırlık yapmışlardır eminim...

 • Bulent  (10.09.2018 14:04:37)

  Satın başkan servis ücretlerini kim belirliyor. Istanvulda en uzak mesafe 350 Tl iken ve trafik keşmekeş iken boluda bir ozel okulun talep ettiği miktar 350 Tl. Kim belirliyor bu fiyatları. Yönetmelik belli. Belediye gratis bedelini belirlemede yetkili iken neden Şoförler odasına bırakıyor.Dogru zam var Herşeye. Geçen sene 240 tl olan aylık servis ücreti şimdi nasıl oluyorda 350 Tl yapılıyor. Lütfen sizde bu konuda haber yaparsanız sevinirim.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit