• resmi ilanlar

CHP'DEN BESOB'A ZİYARET

2018-09-10 11:00:08

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne düzenlenen ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Meclisi üyesi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahin ve parti teşkilatı katıldı.

 

Ziyarette ilk olarak BESOB Başkanı Tahir Gayret, esnafın sorunlarını konuştu. Gayret, “Ülkemizin şu anda içinde bulunduğu bu zor durumda küçük esnafımızın hiçbir şekilde çıkar düşünmeden işine devam ettiğini, nitekim bazı büyük firmaların bu durumu suistimal edip çıkar amaçlı zamlar yaptığını üzülerek görmekteyiz. Ülke olarak kavga ve tartışma ortamlarında değil birlik, beraberlik, uzlaşma ve kucaklaşma yollarını bulmamız gerektiğini düşünüyorum” diyerek sözü Cumhuriyet Halk Partisi Meclis üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan’a bıraktı.

               

Emine Gülizar Emecan sözlerine, “Türkiye’nin içinde bulunduğu bu zor durumdan çıkabilmesi için bizzat genel başkanımızın hazırladığı krizden çıkışın yolları adı altında 13 maddelik bildirgenin Türkiye’nin her yerinde, her platformda paylaştıklarını bizzat iktidar partisine ilettiklerini ve çıkış yolumuzun bu 13 Madde hayata geçirildiğinde daha az sıkıntılı atlatılacağına inandıklarını dile getirip dış güçlerin Türkiye’ye uygulamaya çalıştıkları her türlü baskı politikasının karşısında Devletimizin ve Milletimizin yanında yer aldığımızı bilmenizi isteriz. Küçük veya büyük bütün esnafımızın yaşadığı sorunları gördüğümüzü ve bunları Mecliste dile getireceğimizi, bu tür sorunların tam anlamıyla neler olduğunu öğrenmek için burada bulunduğumuzu bilmenizi isteriz”  diyerek sözlerine son verdi.

 

Son olarak Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Kazım KARSU, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bizzat hazırlattığı ‘Ekonomide neler oluyor?’ başlıklı yazı ve 13 maddelik bildiriyi Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Tahir Gayret’e makamında teslim etti.  A. Haktan Yamantürk

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Salih ÖZDEMİR  (11.09.2018 12:50:53)

  Türkiyede esnafına her türlü ihanet eden ekmeğini geleceğini elinden almaya çalışılan Bolu dışında başka il varmıki.Küçük Esnaf patlama noktasına gelmiş.Bu seçim ziyaretlerini yemiyoruz özellikle iktidar partisinin.Esnafın halini anlayan yok Hele Boludakilerin umrunda değil.Yukardaki resim ıspatı .Kim gülmüyorsa esnaftır.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit