• resmi ilanlar

VALİ YARDIMCILARI VE KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ

2018-09-12 11:00:09

Bolu Valisi Aydın Baruş, Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile atamaları yapılan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara veda yemeği düzenledi. Düzenlenen yemekte konuşan Vali Baruş, “Önemli olan görev yaptığınız yerde insanların gönlünde bir ferahlık, bir rahatlık ve minnet duygusu, dolayısıyla hoş bir seda bırakmaktır” ifadelerine yer verdi.

Bolu Termal Otel'de düzenlenen veda yemeğine Bolu Valisi Aydın Baruş, Vali Yardımcıları Ahmet Atılkan, Mustafa Özsoy ile Hakkı Loğoğlu, ilçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nadir Çelik ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli katıldı.  Tayini çıkan Vali Yardımcıları ile Bolu’ya çok değerli hizmetler yaptıklarını belirten Bolu Valisi Aydın Baruş, “Beraber çalıştığımız süre boyunca uyum içerisinde görev yaptık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diliyor, aileleri ile birlikte mutluluklar temenni ediyorum. Yine Kaymakam arkadaşlarımız Efecan Şahin, Mehmet Naim Akgül ve Uğur Tutkan da ilçelerinde gayet başarılı bir şekilde çalıştılar. Oradaki vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalıştılar. Onların gönlünü almaya, dualarını almaya çalıştılar. Onlara da hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

 

Yapılan konuşmanın ardından Bolu Valisi Aydın Baruş tarafından tayinleri çıkan Vali Yardımcıları Hakkı Loğoğlu ile Mustafa Özsoy’a ve Kaymakamlar Efe Can Şahin, Mehmet Naim Akgül ile Uğur Tutkan’a hediye takdim edildi. Son çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi ile Bolu Vali Yardımcısı Hakkı Loğoğlu Aksaray Vali Yardımcılığına, Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy Bursa Vali Yardımcılığına, Mudurnu Kaymakamı Efe Can Şahin Çamoluk Kaymakamlığına, Yeniçağa Kaymakamı Mehmet Naim Akgül Hanak Kaymakamlığına, Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan Trabzon Köprübaşı Kaymakamlığına atandı. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit