• resmi ilanlar

ÇINGI SAHAYA İNİYOR!

2018-09-12 11:00:14

CHP'de yerel seçimlerde aday adayı olacak isimler sahaya inmeye başladı. CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın aday adayı olmayacağını açıklamasının ardından, gözler kimlerin Bolu Belediyesi için aday adayı olacağına çevrilmişti. Kamuoyunda bazı isimler gündeme gelirken, sahaya ilk olarak H. Cahit Çıngı çıkıyor. H. Cahit Çıngı, Bolu Belediye Başkan adaylığına talip olduğunu Perşembe günü parti binasında yapacağı basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayacak.

Haber: Mehmet Ali Atalay

 

2019 yılının Mart ayında gerçekleşmesi beklenen yerel seçimler nedeniyle siyasi partililerde hareketlenmeler başladı. Bolu Belediyesi’ni kazanmak için Ak Parti ile kıyasıya bir yarışın içine girecek olan CHP’de Tanju Özcan’ın ‘Ben aday değilim’ çıkışı sonrası, kimlerin Bolu Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayacağı merak konusu olmuştu. Birçok isim olası CHP Bolu Belediye Başkan aday adayı olarak kamuoyunda konuşulurken, bu güne kadar hiçbir isim resmen aday adaylığını açıklamamıştı.

CAHİT ÇINGI SAHAYA İNİYOR!

CHP’den ilk aday adayı olarak Hüseyin Cahit Çıngı saha iniyor. Geçmiş dönemlerde i başkanlığı ve çeşitli kademelere aday adayı olarak ön plana çıkan Çıngı, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Bolu Belediye Başkan aday adaylığını bu gün açıklıyor. Parti binasında (bu gün) Perşembe günü saat 14.00’de basın mensuplarının karşısına çıkacak olan Çıngı’nın aday adaylığını açıklayacağı belirtildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit