• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz'dan hasta ziyaretleri

2018-10-11 11:00:03

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sağlık sorunları bulunan 7 kişiyi beraberindeki heyetle evlerinde ziyaret etti.

 

2009 yılında başladığı hasta ziyaretlerini bu hafta da sürdüren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sağlık sorunları bulunan 7 kişiyi evlerinde ziyaret etti.

Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce organize edilen anlamlı ziyaretlerde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hasta vatandaşla ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileterek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Başkan Yılmaz, bazı ailelerin çeşitli talepleri üzerine ilgili belediye personellerinde talimat verdi ve gereğinin yapılmasını istedi. Uzatılan yardımeli nedeniyle büyük mutluluk yaşayan hasta ve yakınları ise Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve beraberindeki heyete destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Perşembe günü sabahtan başlayarak öğleye kadar devam eden ziyaretlerde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a resmi kurumları temsilen; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Kamu Hastaneler Başkanı Şevki Erkal, Kızılay Şube Başkanı Muhsin Kınacı, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Şerife Koçyiğit, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür vekili Fazilet Çobanoğlu, belediye kurum hekimi Gülsüm Öncü ile AK Parti’yi temsilen İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, İl Yönetim Kurulu üyesi Emine Aydemir, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Belediye Meclisi Üyesi Hicran Çağalı eşlik etti. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit