• resmi ilanlar

NAFİZE BAYSAL'IN MİNİKLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

2018-10-13 11:00:03

Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesi ve barınağını ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında yanlarında getirdikleri mamaları hayvanlara veren çocuklar, hayvanların mutlu bir yaşam sürdüğünü görerek kendileri de mutlu oldular.

 

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesi ve barınağının minik ziyaretçileri vardı…Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri barınağı ziyaret ederek hayvanların yaşam koşularını yerinde gördüler… Hayvanların mutlu bir yaşam sürdüğünü gören minik öğrenciler yanlarında getirdikleri mamaları hayvanlara verdiler….

Ziyaretler ilgili bilgiler veren Özel Nafize Baysal Kreş ve Gündüz Bakımevi müdürü Burçin Şekar, ‘Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesi ve Hayvan Barınağına gerçekleştirdiğimiz gezimizde çocuklarla birlikte tedavi gören hayvanları ve tedavisi tamamlanmış hayvanları ziyaret ettik… Çocuklarımız  hayvanları çok sevdi, onlar için  yanlarında getirdiği mama ve battaniyeleri görevlilere teslim ettiler’ dedi.

 

Şekar, ayrıca hayvanlara en iyi şekilde bakıldığını gözlemlediklerini belirterek, ’Barınan çalışanlarına hayvanlara bu şekilde sevgi ile baktıkları için tüm Barınak çalışanlarına teşekkür ederiz’ dedi. Mihrali Emrah Çiftçi

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit